Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir’de kurulan Mesleki Gelişim Enstitüsü’nde vermiş olduğumuz tüm eğitimlerimizi yüksek tecrübeye sahip profesyonel hocalarımızla alabileceğiniz en profesyonel şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

Çalışma şekillerimiz ve her adımımızla fark yaratıyoruz!

 

Önce sizi dinliyor, istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan eğitimleri en uygun şekilde size sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve size en kısa sürede alabileceğiniz en güçlü eğitimleri sunuyoruz. Eğitimlerimiz için gerekli ekipman, canlı dersler, ders videoları, süpervizyonlar gibi her adımda önce sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve bu şekilde başarı alt yapısını oluşturuyoruz. Bu nedenle yaptığımız her işin arkasında duruyor ve gülümseyen yüzlerle sizi sertifikalarınıza kavuşturuyoruz.

Vizyonumuz

Eğitim kurumları arasında lider olmak ve yenilikçi öğrencilerine sürdürülebilir eğitimler vermektir. Mesleki Gelişim Enstitüsü’nün hem kursiyerleri hem de eğiticileri için Türkiye’nin en yenilikçi ve en profesyonel eğitim kurumu olması öngörülmektedir.

Misyonumuz

Eğitim mükemmeliyetine ve kursiyerlerine kendini adamış, tüm paylaşımcılarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, işini tutkuyla icra eden eğitimcileriyle, tüm riskleri izleyen ve yöneten, disiplinli, bilgi ve analize dayanan bir eğitim kültürüne sahip, başarıya odaklanmış, sürekli kendisini yenileyen profesyonel bir kadro ile standartlar üzerinde teknolojik bir altyapıyı barındıran, sürdürülebilir ve geliştirilebilir büyümeye odaklı bir eğitim kurumu olarak hizmet vermeyi planlamaktadır.